Loading...
İLAN VER
KAYIT OL
Akış
Mesajlar
İlan Ekle
Bildirim
Hesabım
Kara Liste Sorgulama ile Kayıp, Çalıntı ürünleri Hızlıca Sorgula.
İlgili ürünün seri numarası, IMEI Numarası veya Vasıtalar için Plaka, Şasi Numarası ile kolayca sorgula!
Kategori Seçimi
Seri Nr, İmei Nr, Şasi Nr veya Plaka Giriniz
Not: Sorgulama işlemi Bikayip.com'da Kara liste olarak kayıt altına alınmış, Kayıp veya Çalıntı Ürünler olarak kayıt edilmektedir. Kara listedeki ürünün Sahibine buradan hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.
Bazı kara liste ilanları
Bi ürün almak istiyorum fakat şüphelerim var!

Bir ürün veya vasıta satın almak istiyorsunuz fakat şüpheleriniz mi var? Tam da orada imdadınıza Kara liste sorgulama yetişiyor.

Şüphelendiğiniz bir ürünün seri numarası, imei numarası, Şasi numarası yada Plaka numarası ile sorgulama yaparak kara listede yer alıp almadığını kolaylıkla sorgulayabilirsin.

Ayrıca kara liste de bulunan ilgili ürünün gerçek sahibine anında ulaşabilir onunla iletişime geçerek bir çözüm oluşturabilirsiniz.


Şimdi Hemen Yukarıda bulunan Sorgulama alanına kategori seçimi yapıp ilgili seri numarayı ekleyerek kafandaki tüm şüphelerden kurtulabilir belkide birilerine yardımcı olarak onları mutlu edebilirsin.!

Hemen İlgili Kodu Gir
Sorgulama alanına Gerekli
bilgileri gir.
Anında Sorgulama Yap
Hemen Hızlı Bir Şekilde Sorgulama
yapmaya başla.
Sonucu Şimdiden Gördün
Sorgulama yaptığın anda çıkan sonucu
çoktan gördün bile.
Aklına takılan başka sorular mı var?

Sorgulama sonucunda Ürününüz veya Aracınız Kara Liste'de Görünmüyorsa İlgili ürün için kayıp veya Çalıntı Kaydı Bikayıp Veri Tabanlarında Bulunmadığını gösterir.

Bikayıp İlgili ürünün kesinlikle Kayıp veya Çalıntı olup olmadığının garantisini vermez.
Net Sonuç elde edebilmeniz için en yakın emniyet müdürlüğünden sorgulama yapabilirsiniz.

Kara liste de görünen bir ilan, Kayıp veya Çalıntı Statüsündedir! İlgili ürünün gercek sahibi Ürününe bir kayıp ilani vererek kara liste alanına ekler.

Ve sorgulama sonucunda ilgili ürünün kara listede olduğunu görüyorsanız aynı sonuç ekranında ürünün gerçek sahibine ulaşarak ürün hakkında detaylı bilgiyi Ürünün gerçek sahibinden öğrenebilirsiniz.

Eğer bunun yanlış bir kara liste eklemesi olduğunu düşünüyorsanız Kara listeye ekleyen kişiden kaldırmasını isteyebilirsiniz.

Yapmış olduğunuz kara liste sorgulamaları tamamen size özel bir sorgulamadır.

Herhangi bir kullanıcı veya Site yönetimi dahil Sorgulamalarınızı Kimse göremez veya kayıt altına alamaz.

Kaybolan bir ürününüz varsa öncelikle bir kayıp ilanı oluşturmanız gerekmektedir. İlan oluşturma sayfasının en altında Bulunan Bu ilan Kara Listeye Eklensinmi ? Butonunu aktif hale getirerek Kara listeye ilgili ürünü kolayca ekleyebilirsiniz.

Not: Kara listeye bir ürün ekleyebilmeniz için ilgili ürünün size ait olduğunu gösteren Fatura, Ruhsat, Gibi Detayları Ekte Bize iletmeniz gerekmektedir.
Size ait olmayan hiçbir ürün kara listeye eklenemez!

Size ait olan Bir Kara liste ilanını Kara listeden kaldırabilmeniz için öncelikle ilanlarım sayfasında bulunan ilgili ilanınızı Düzenle veya direk kara listeden kaldır butonuna tıklayarak kolayca kara listeden kaldırabilirsiniz.

Bizi Destekleyenler