Loading...
İLAN VER
KAYIT OL
Akış
Mesajlar
İlan Ekle
Bildirim
Hesabım
01 Nisan 2020
2182 Okunma
0 Yorum
PAYLAŞ
Köpeğim Kayboldu Ne Yapmalıyım ?

Köpeğim Kayboldu Ne Yapmalıyım ?

Bikayip.com uzmanları olarak Köpeğim Kayboldu Ne Yapmalıyım? diyen kişilere önemli tavsiyelerde bulunmak istiyoruz. Burada yer alan tavsiyeleri birebir uygulamanız halinde kayıp köpeğinizi bulabilme ihtimaliniz çok daha fazla artacaktır...

Köpeğim Kayboldu Ne Yapmalıyım? 7 Önemli Tavsiye

Öncelikli olarak Köpeğim Kayboldu Ne Yapmalıyım? diyen kişilere sabırlı olmaları gerektiği tavsiyesinde bulunmak istiyoruz. Sakin ve sabırlı bir şekilde hareket etmeniz sonuca çok daha kısa süre içerisinde ulaşabilmenize olanak tanıyacaktır.

1- Online Kayıp Köpek İlanı Sitelerinde İlan Açın!

Bikayip.com gibi lokasyon bazlı hizmet veren ücretsiz kayıp köpek ilan sitelerinde hızlı bir şekilde ilan açarak köpeğinizin bulunma ihtimalini artırabilirsiniz. Buna ek olarak ilan sitelerinde paylaşmış olduğunuz ilanı Facebook, Instagram ve Twitter gibi sosyal medya platformlarında paylaşmanız önemli bir katkı sağlayacaktır.

2- Komşularınıza Haber Verin!

Kayıp köpek ile ilgili olarak yapmanız gereken ikinci en önemli adımlardan bir tanesi de komşularınızı bu durumdan haberdar etmektir. Kimi zamanlarda köpekler apartmanların boşluklarına saklanabilmektedir.

3-Barınakları Haberdar Edin!

Köpeğim Kayboldu Ne Yapmalıyım? diyen kişilerin yapması gereken en önemli şeylerin başında barınaklara müracaatta bulunmak gelmektedir. Köpeğinizi hayvan sever birisi bulduğu taktirde çok büyük bir ihtimal ile en yakın barınağa teslim edecektir.

4-Veterinerleri Bilgilendirin!

Köpeğiniz kaybolduysa yapmanız gereken en önemli şeylerin başında bölgedeki en yakın veterinerleri bilgilendirmektir. Köpeğiniz yaralanmışsa veya bir kazaya maruz kalmışsa büyük bir ihtimal ile veterinere götürülmüş olabilir.

5-Polise Haber Verin!

Köpeğinizin kaybolması ile polislerin ilgilenmeyeceğini düşünmeyin. Polisler çevredeki mobese kameraları inceleyerek net bir durum tespiti yapabilir.

6- Evinizdeki İnsanların Kıyafetlerini Köpeğinizi Kaybettiğiniz Konuma Bırakın!

Kayıp köpek ilanı vermek kadar oldukça etkili bir yöntem olan evdeki insanların kıyafetlerini köpeğinizi kaybetmiş olduğunuz konumlara bırakmanız halinde köpeğinizin koku alma duyusunun oldukça kuvvetli olması sayesinde ortaya çıkabilmesini sağlayabilirsiniz.

7- EL İlanı Bastırın ve Ödül Vaat Edin!

Kayıp Köpek İlanı bastırın ve bu ilana iletişim bilgileriniz ile birlikte bulana ödül vereceğinize dair bir vaatte bulunun. Bu yolda kayıp köpeğinizi bulmanıza önemli bir katkı sağlayacaktır.

Lokasyon bazlı hizmet veren bikayip.com da hızlı bir şekilde kayıp köpek ilanı oluşturarak sizin için oldukça değerli olan dostunuza kavuşma ihtimalinizi güçlendirebilirsiniz...

Yorumda Bulun.
Kaybettiğin ne varsa...
Ücretsiz İlan Ver
+ İLAN VER
BiMutluluk Hikayeleri
SON YAZILAR
Covid19 Koronavirüs'ten korunmak için 10 öneri Tavsiyeleri

  (Covid19) Ko...

29 Eylül 2020
Kediler Hakkında Bilmediğiniz En ilginç 50 Özellikler

Kediler Hakkında Bil...

28 Mayıs 2020
Bir cep telefonu buldum ne yapmalıyım ?

Günümü...

03 Nisan 2020
Bisikletim çalındı ne yapmam gerekiyor ?

Günlük yaş...

03 Nisan 2020
Yaşlı bir annem var ve kayıp oldu ne yapmalıyım ?

Yaşlı Annem Kayıp Ne...

03 Nisan 2020