Loading...
İLAN VER
KAYIT OL
Akış
Mesajlar
İlan Ekle
Bildirim
Hesabım
31 Mart 2020
1005 Okunma
0 Yorum
PAYLAŞ
Kuşum Uçup Gitti Ne Yapmalıyım ?

Kuşum Uçup Gitti Ne Yapmalıyım ?

Dış etkenlere karşı en savunmasız hayvanlar arasında yer alan kuşların kaybolması büyük bir handikaptır. Farkında olmadan kuşun evden kaçması durumlarında ne yapılacağı ile ilgili olarak bilgilendirmede bulunmak istiyoruz. Kuşum uçup gitti ne yapmalıyım? diyorsanız aşağıdaki adımları uygulayabilirsiniz...

Kuşum Uçup Gitti Ne Yapmalıyım? Diyorsanız Bu 3 Adımı Uygulayın!

Özellikle muhabbet kuşları ev sahiplerinin bir anlık dalgınlığı ile dışarıya kaçabilmektedir. Dış dünya ile ilgili olarak oldukça savunmasız olan bu hayvanların acil bir şekilde bulunması kritik bir öneme sahiptir. Kuşum uçup gitti ne yapmalıyım? diyorsanız hızlı sonuç almak için şu adımları takip edebilirsiniz.

1- Sosyal Medyada Paylaşımlarda Bulunun!

Kayıp kuş ile ilgili olarak yapılması gereken ilk önemli adım sosyal medya hesaplarınız aracılığı ile kuşunuzun resmini paylaşıp kaybolduğu ile ilgili olarak yakınlarınızı bilgilendirmeniz gelmektedir. Özellikle Twitter üzerinden yapacak olduğunuz paylaşımların hızlı bir etkileşim alabilme ihtimali oldukça yüksektir.

2-Ücretsiz Kayıp Kuş İlanları Sitelerinde İlan Açın!

Online mecrada kuşunun uçup gitmesi ile ilgili olarak birçok hayvan severin kayıp kuş ilanı açtığını görebilirsiniz. Birçoğu profesyonel bir ilan sitesi olmasa da ciddi hit aldıklarından dolayı sonuç almanız yüksek bir ihtimal olacaktır. Çok daha profesyonel bir ilan sitesi arıyorsanız bikayip.com aracılığı ile kayıp kuş ilanları açabilirsiniz.

3-Komşuların Balkonlarını ve Teraslarını Kontrol Edin!

Kuşunuz büyük bir ihtimal ile çok fazla uzaklaşmayacaktır. Bu nedenle de komşularınızın balkonlarına ve teraslarına göz atarak oldukça etkili sonuçlar alabilirsiniz. Komşularınıza kuşunuzun resmini gösterirseniz olası bir durumda sizleri haberdar etmelerini de sağlayabilirsiniz.

Profesyonel Ücretsiz Kayıp Kuş İlan Sitesi!

Sağlam bir yazılım altyapısı ile oluşturulan bikayip.com aracılığı ile kayıp kuşunuza ulaşabilme olanağına erişebilirsiniz. Lokasyon bazlı ilan oluşturulabilmesine olanak sağlayan bu önemli kayıp ilan sitesi sayesinde beklediğinizden çok daha hızlı sonuçlar alabilirsiniz.

Tamamı ile ücretsiz bir kayıp ilan sitesi olan bikayip.com da saniyeler içerisinde ilan oluşturabilirsiniz. Hayvan sahiplerinin dostlarının resmini paylaşarak hızlı sonuç olduğu bu önemli kayıp ilan sitesi aynı zamanda sokakta evcil hayvan bulan hayvan severlerin sahiplerine ulaştırılabilmesine oldukça önemli bir katkı sağlamaktadır.

Kuşum Uçup Gitti Ne Yapmalıyım? diyorsanız vakit kaybetmeden kayıp kuş ilanı oluşturabilirsiniz...

Yorumda Bulun.
Kaybettiğin ne varsa...
Ücretsiz İlan Ver
+ İLAN VER
BiMutluluk Hikayeleri
SON YAZILAR
Kediler Hakkında Bilmediğiniz En ilginç 50 Özellikler

Kediler Hakkında Bil...

28 Mayıs 2020
Bir cep telefonu buldum ne yapmalıyım ?

Günümü...

03 Nisan 2020
Bisikletim çalındı ne yapmam gerekiyor ?

Günlük yaş...

03 Nisan 2020
Yaşlı bir annem var ve kayıp oldu ne yapmalıyım ?

Yaşlı Annem Kayıp Ne...

03 Nisan 2020
Bir kuş buldum ne yapmalıyım ve sahibini nasıl bulabilirim ?

Bikayip.com uzmanlar...

03 Nisan 2020