Loading...
İLAN VER
KAYIT OL
Akış
Mesajlar
İlan Ekle
Bildirim
Hesabım
02 Nisan 2020
2259 Okunma
0 Yorum
PAYLAŞ
Motosikletim Çalındı Ne Yapmalıyım ?

Motosikletim Çalındı Ne Yapmalıyım ?

Bikayip.com uzmanları olarak motorsikletim çalındı ne yapmalıyım? diyen kişilere oldukça önemli bilgilendirmelerde bulunmak istiyoruz. Burada yer vermiş olduğumuz tavsiyeler ışığında kayıp motorsikletinize ulaşabilme ihtimalinizi artırabilirsiniz...

Kaybolan motorsiklet ile ilgili olarak hızlı bir şekilde aksiyon almaz iseniz olumsuz sonuç alma ihtimalinizi ne yazık ki artırmış olursunuz. Ülkemizde her ne önlem alınırsa alınsın hırsızlık olaylarının önüne geçilememektedir. Bu tür durumlar ile karşılaşmamak için önceden tedbirlerinizi almanız en sağlıklı seçenek olarak ön plana çıkmaktadır... Lafı çok döndürüp dolandırmadan motorsikletim çalındı ne yapmalıyım? diyenlere tavsiyelerimize geçmek istiyoruz.

1- İlk İşiniz Polis Karakoluna Gitmek Olsun!

Kayıp motorsiklet ile ilgili olarak ilk aksiyon almanız gereken husus polis karakolu olmalıdır. Polisler kaybolan motorsikletiniz ile ilgili olarak sizlere bir ifade metni hazırlatıp bu doğrultuda bir aksiyon alacaklardır. Asla polisler bu tür olaylarla ilgilenmez düşüncesine kapılmayın...

2-Mobese Kameralarının İncelenmesini Talep Edin!

Kayıp motorsiklet ile ilgili olarak yapmanız gereken ikinci önemli aksiyon mutlaka ilgili mercilerden mobese kayıtlarının incelenmesini talep etmenizdir. Bu tür durumlarda polisler mobese kameralarının incelenmesini es geçebilmektedir. Böyle  bir durumla karşılaştığınızda kendinizde çevrenizdeki dükkan sahipleri ile iletişime geçerek kameraların izlenmesini rica edebilirsiniz.

3-Sosyal Medyayı Kullanın!

Motorsikletim çalındı ne yapmalıyım? diyen kişiler günümüzün en önemli iletişim araçlarından bir tanesi olan sosyal medyayı kullanmayı ihmal etmemelidir. Motorsiklet tutkunlarının kaybolan motorsikletler ile ilgili olarak gruplar kurdukları bilinmektedir. Ayrıca ikinci el motorsiklet satış gruplarına göz atıp çalınan motorunuzun buralarda satılıp satılmadığını da kontrol etmenizde yarar var.

4-Motorsiklet Tamircilerine Uğrayın!

Motorsikletlerin asıl çalınma sebebi satılması veya parçalarının sökülerek tamircilere satılmasıdır. Bu nedenle de imkânınız varsa bulunduğunuz ildeki ustalara motorsikletiniz ile ilgili olarak haber verin ve yedek parça satışı ile ilgili olarak son zamanlarda kendileri ile iletişime geçen kişilerin bulunup bulunmadığını sorun...

5-Bikayip.com'da Kayıp Motorsiklet İlanı Açın!

Kayıp motorsikletiniz ile ilgili olarak alabileceğiniz en iyi aksiyonlardan bir tanesi de Türkiye'nin en güvenilir lokasyon bazlı ilan sitesi olan bikayip.com da kayıp motorsiklet ilanı vermektir. Bölge bazlı kayıp ilanlarının listelenmesi sayesinde kaybolan motorunuzu bulma ihtimaliniz artacaktır.

6-Bikayip.com'da İlanınızı Kara Liste Sayfasına Ekleyin!

Kayıp Motosikletin için Mükemmel bir önerimiz var! Bikayip.com Sitesin de Bulunan Kara liste sorgulama sayfasına motosikletinizi ekleyerek diğer kişilere satılmasını, el değiştirmesini önleyebilirsiniz. ve Motosikletinizin seri numarası, Plakası gibi detaylar ile kara liste sorgulama yapan kişiler Anında sizin ilanınızı ve iletişim bilgilerinizi görürler. böylelikle bulunmasını hızlandırabilirsiniz.

 

Yorumda Bulun.
Kaybettiğin ne varsa...
Ücretsiz İlan Ver
+ İLAN VER
BiMutluluk Hikayeleri
SON YAZILAR
Covid19 Koronavirüs'ten korunmak için 10 öneri Tavsiyeleri

  (Covid19) Ko...

29 Eylül 2020
Kediler Hakkında Bilmediğiniz En ilginç 50 Özellikler

Kediler Hakkında Bil...

28 Mayıs 2020
Bir cep telefonu buldum ne yapmalıyım ?

Günümü...

03 Nisan 2020
Bisikletim çalındı ne yapmam gerekiyor ?

Günlük yaş...

03 Nisan 2020
Yaşlı bir annem var ve kayıp oldu ne yapmalıyım ?

Yaşlı Annem Kayıp Ne...

03 Nisan 2020