Loading...
İLAN VER
KAYIT OL
Akış
Mesajlar
İlan Ekle
Bildirim
Hesabım
Bikayıp Hakkında
Üyelik Sözleşmesi
Kullanım Şartları
Gizlilik Politikası
Mesafeli Satış Sözleşmesi
Sıkça Sorulan Sorular
Nasıl Çalışır?
Basında Biz
Bize Yazın
Medya Kiti
Reklam
Hikayeni Paylaş
Bikayıp Hakkında

Bikayıp Kuruluş Amacı:

Bikayıp, Kişilerin kendilerine ait olduğu Eşya, Araç, Vasıta, Evcil Hayvanlar gibi daha bir çok Kategoride Kayıp ilanlarının Çevirim içi olarak yayınlandığı bir Kayıp İlan Platformu dur.

Kaybettiğiniz ne varsa anında kayıp ilanında bulunabilir veya Bulduğunuz herhangi bir şey için Sahibi Aranıyor olarak sahibini bulmaya çalışabilirsiniz. Bikayıp Sosyal Sorumluluk Projesi olarak kaybolmuş neyiniz varsa anında bulunması için seferber olmayı ve bulunmasına katkı sağlamak amacı ile yardımlaşmayı bir borç olarak benimsemiş saygın bir Kuruluştur.

Yapay Zeka: Bikayıp Ailesi olarak Teknolojiyi yakından takip ediyoruz. Yapay zeka teknolojisi ile bulunduğunuz bölgeye göre etrafınızdaki ve yakınızdaki herkesi bulup onlara kayıp ilanınızı göstererek kaybettiğiniz ne varsa anında bulunmasını kolaylaştırıyoruz.

Kara Liste:   Çalındığından emin olduğunuz Elektronik Eşya veya Vasıtalarınızı KARA LİSTE Sayfasına ekleyerek Çalıntı bir ürün olduğunu belirtebilir ve böylece 3. Şahısların eline geçmesine ( SATILMASINA ) Bir nebze engel olabilirsiniz. Normal bir kullanıcı olarak Kara Liste Sorgulaması sayfasından Satın Alacağınız Bir Elektronik Eşyanın veya Vasıtanın Kara Listede ekli ( ÇALINTI ) Olup olmadığını Anında Sorgulayabilir ve Gerçek sahibine  anında ulaşabilirsiniz.

Bikayıp Heryerde: Bikayıp Bilgisayarınız da, Tabletini de, ve Cep Telefonunuzda!  Mobil sayfamız ve Mobil Uygulamalarımız ile Bikayip.com'a Anında giriş yapabilir hızlı bir şekilde kaybettiğiniz veya bulduğunuz herhangi bir şey için Ücretsiz İlan Oluşturabilirsiniz. Cep Telefonunuz ile dışarıda olsanız bile verdiğiniz ilan için Anlık mesaj Bildirimleri ve ilanınız için anlık gelişmeleri telefonunuzdan Çevrimiçi olarak takip edebilirsiniz. Ayrıca çevrenizdeki kayıp ilanları anlık olarak cebinize gelir. Böylelikle belkide birilerine yardımcı olabilirsiniz.

Misyonumuz: Tüm mağdur olan kişilere El Uzatıp En kötü günlerinde Kaybettikleri ne Varsa Anında Bulunmasına Katkı Sağlamak için kayıp ilanlarını Türkiyenin dört bir yanında yayına alarak bi an bulunmasına en büyük yardımı sağlamaktır.

Vizyonumuz: Türkiye'de Kayıp ilanlarının bulunabileceği ve ilk başvurulacağı yerlerden biri haline gelerek Tüm kullanıcılar için Çevirimiçi Sosyal Sorumluluk Lideri olmayı ve bu yolda Türkiye ve Avrupa'da Çalışmalarımızı büyüterek Global bir kuruluş olmayı Hedefliyoruz.